Sollrty 12V AC / DC Adapter for APD WA-36A12U Asian Power Device Devices Inc 12VDC 3A 36W Power Supply Cord Cable PS Charger Input: 100 – 240 VAC Worldwide Use Mains
Reliable Compatible Alternative – Safe charging performance matching original adapters
Multi-Port Versatility – Simultaneously charge multiple devices efficiently
CE/FCC Certified Safety – Built-in surge & overheating prevention systems
Global Voltage Ready – 100-240V input for worldwide travel use
Compact Durable Build – Reinforced cable withstands 10,000+ bends
USB C to SD Card Reader for iPhone 16 15, Dual Slot USB Type C to SD &...
12V AC/DC Adapter for APD WA-36A12U Asian Power Device Devices Inc 12V…
People watching this product now!
Payment Methods:
Description
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
Rated 2 out of 5
Rated 1 out of 5
Be the first to review “12V AC/DC Adapter for APD WA-36A12U Asian Power Device Devices Inc 12V…” Cancel reply