50mm/1.97inch HA5510H12FZ 2Pin 12V VGA Fan Graphics Card Cooling Fan F…
18 People watching this product now!
Payment Methods:
Payment methods
Description
(as of May 15, 2025 12:43:15 UTC – Details)
50mm/1.97inch HA5510H12FZ 2Pin 12V VGA Fan Graphics Card Cooling Fan For GTX1650 LPOCV1 Fan
Features:
Enhances your GTX1650 graphics card life with HA5510H12FZ, for efficient cooling and performances.
from this fan operates quietly and features 2Pin interfaces, ensuring upgraded
for PC enthusiasts, graphics card upgraders, and users needing a replacement GPU fan
for desktop graphics card cooling, it boosts gaming and Graphics processing capabilities.
This cooling accessory is essential for maintaining performances in demanding computings.
Specifications:
Materials:
Fan Diameter: 50mm
Voltages: DC12V
Current: 0.3A
Package Includes:
1Pair HA5510H12FZ GPU Fan
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. make sure you not mind before bid
Date First Available ‏ : ‎ May 10, 2025
Manufacturer ‏ : ‎ jiingekk
ASIN ‏ : ‎ B0F87PPSD2
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “50mm/1.97inch HA5510H12FZ 2Pin 12V VGA Fan Graphics Card Cooling Fan F…”